اگهی فراخوان ارزیابی ‹‹تامین نیروی انسانی ››

کد: 
۱۱۰/۹۶/۱۳۶۶
نوع: 
یک مرحله ای
تاریخ شروع و پایان: 
۲۳ دی ۱۳۹۶ تا ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
مهلت دریافت اسناد شرکت: 
۲۷ دی ۱۳۹۶
مهلت ارسال پیشنهادات: 
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
وضعیت: 
مرحله تحويل اسناد
نام بخش برگزار کننده : 
معاونت مالی و پشتیبانی
فایل: 

‹‹ آگهی فراخوان عمومی شناسایی و ارزیابی پیمانکاران –  نوبت  دوم  ››

(شماره فراخوان۱۱۰/۹۶/۱۳۶۶)

شركت آب و فاضلاب اهواز در نظر دارد پروژه ‹‹تامین نیروی انسانی ›› را با شرايط ذيل از طريق مناقصه عمومی به شركت واجد صلاحيت واگذار نمايد. لذا از شركتهاي واجد صلاحيت دعوت مي شود ، نمایندگان خود را با در دست داشتن مهر شرکت و معرفی نامه(که در آن نشانی،تلفن ثابت، تلفن همراه و نمابر قید شده است)، اصل و تصوير گواهی تایید صلاحیت از اداره کل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی و فيش واريز وجه به مبلغ۲۵۰،۰۰۰ ريال به حساب جاری شماره ۰۱۰۲۹۵۲۷۲۲۰۰۱ بانک صادرات شعبه فلکه اول کیانپارس بنام شرکت آب و فاضلاب اهواز ، جهت خريد اسناد ‹‹ارزیابی ›› تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۷/۱۰/۹۶ به آدرس زیر:

 اهواز-کیانپارس خیابان ۵ غربی-نبش خرداد –طبقه سوم- دفتر قراردادهای شرکت آب و فاضلاب اهواز

ضمناً در صورت نياز مي توانيد با شماره ۳۳۳۸۹۶۰۵- ۰۶۱ تماس حاصل نماييد ، شرايط حاكم بر پروژه به شرح ذيل مي باشد:

۱-كارفرما : شركت آب و فاضلاب اهواز

۲-دستگاه نظارت : معاونت مالی و پشتیبانی

۳-محل اجراي پروژه : اهواز

۴-برآورد هزینه اجراي كار : ۵۵،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ريال

۵-محل تأمين اعتبار : درآمدهای جاری

۶-مدت اجراي كار : ۱۲ ماه

۷-مبلغ تضمين شركت در فرآیند ارجاع کار: به ميزان ۲،۴۲۰،۰۰۰،۰۰۰ ريال مي باشد و توسط مناقصه گراني كه در ارزيابي كيفي پذيرفته شده وحائز حداقل امتياز لازم جهت دعوت به مناقصه شده اند، درزمان تكميل پاكات مناقصه   مي بايست ارائه گردد.

۸-رشته و پايه كاري : کلیه شرکتهای حقوقی که دارای گواهی تایید صلاحیت از اداره کل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی (کد فعالیت *۴) باشند میتوانند در فراخوان فوق شرکت نمایند

۹-تاريخ و محل تحویل پاكات ارزيابي كيفي مناقصه گران:  تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۱۱/۹۶ به آدرس: اهواز-کیانپارس خیابان ۵ غربی-نبش خرداد –طبقه سوم- دفتر قراردادهای شرکت آب و فاضلاب اهواز مي باشد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اهواز

 

پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 7 در tb_megamenu_insert_tb_item()‎ (خط ۳۴۳ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Undefined offset: 7 در tb_megamenu_insert_tb_item()‎ (خط ۳۴۳ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).