هدف و ماموریت

شرکت آب و فاضلاب اهواز در زمینه خدمات شهری فعالیت می‌کند. هدف و فلسفه وجودی شرکت تامین و توزیع آب شهری و همچنین جمع آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب در داخل محدوده خدماتی طبق قانون شرکتهای آب و فاضلاب مصوب ۶۹/۱۰/۱۱ مجلس شورای اسلامی می‌باشد. مامعتقدیم که حضور، بقاء و رشد مداوم شرکت بسته به این است که مسئولیت‌های خود را نسبت به گروههای عمده ذینفع چگونه ایفا کنیم. پنج گروه عمده ذینفعان شرکت عبارتند از مشتریان ، سهامداران، کارکنان، ذینفعان جامعه، و تامین کنندگان (بانک جهانی).

نخستین مسئولیت ما، نسبت به مشترکین است . بدون آنها دلیلی برای وجود ما نخواهد ماند سعی داریم شناخت مطلوبی از نیازهای مشترکین بدست آورده و آنرا برآورده سازیم. مفهوم ارزش مشتری برای ما، شامل مجموعه و سیعی از محصول و خدمات با کیفیت ، به موقع ، و تحویل با احترام و قیمت طبق مقررات است .

مسئولیت دیگر ما نسبت به سهامداران می‌باشد . شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به نمایندگی از سهامداران اراده، الزامات و ارزیابی آنها را اعمال و نظارت می‌کند. ما خود را متعهد به سرآمدی در صنعت آب و فاضلاب می‌دانیم. ما مسئولیت عمیقی نسبت به کارکنان خود احساس کرده و با تلاش جهت توانمندسازی آنها و اعتقاد به ایجاد فرصت‌های برابر در صددیم محیطی پدید آورده و توسعه دهیم که در آن همه کارکنان فرصت بروز حداکثر توانایی خود را داشته باشند. کارکنان بمیزان نقشی که در تحقق ماموریت شرکت ایفا می‌کنند پاداش گرفته و ارتقاء می‌یابند. امنیت شغلی و تامین نیازمندیهای کارکنان طبق قوانین مربوطه و عرف جامعه از اولویت‌های شرکت محسوب می‌شود.

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).