معاونت مالی و پشتیبانی

پژمان کیماسی طی حکمی سرپرست امور انبارها را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، مهندس کیماسی، سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی با صدور حکمی رضا فاضلی را به عنوان سرپرست امور انبارها منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: «امید می‌رود با اتکال به نیروی لایزال الهی و نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.»

۱۴۰۱/۱۱/۱۷
مهندس کیماسی طی احکام جداگانه‌ای، سرپرست امور مالی و سرپرست امور کارکنان و رفاه را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، پژمان کیماسی، سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی با صدور احکام جداگانه‌ای، علیرضا گلگیری و محسن یاراحمدی را به ترتیب به عنوان سرپرست امور مالی و سرپرست امور کارکنان و رفاه صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز منصوب کرد.

۱۴۰۱/۰۹/۰۷
مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت امور کارکنان و رفاه آبفا اهواز در دفتر معاونت مالی و پشتیبانی و با حضور جمعی از مدیران و کارکنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت امور کارکنان و رفاه آبفا اهواز در دفتر معاونت مالی و پشتیبانی و با حضور جمعی از مدیران و کارکنان برگزار شد.

۱۴۰۱/۰۶/۰۱

به گزارش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب اهواز، سه‌شنبه، ۱۴۰۰/۶/۹، جلسه تودیع و معارفه معاون مالی و پشتیبانی شرکت با حضور مدیریت و جمعی از معاونین ومدیران برگزار شد.

۱۴۰۰/۰۶/۱۳

*** مشترکین گرامی به اطلاع می رساند اطلاعات خصوصی شما در فرم های خدمات اکترونیکی کاملاً محرمانه است و در اختیار عموم قرار نمی گیرد.***

همچنین بنا برتوافق نامه سطح خدمات پورتال شرکت آب و فاضلاب اهواز حداکثر زمان پاسخگویی به سوالات ۲ روز کاری می باشد.

 • انجام وظايف مربوط به مديريت مالي شركت شامل حسابداري بازرگاني ،‌ خزانه‌داري ،‌ وصول مطالبات ،‌ حسابداري  صنعتي ،‌ حسابداري انبار و دارائيهای  ثابت و نظارت بر حسن گردش مالي در شركت .
 • تسهيل در امور ذيحسابي شركت جهت هزينه كردن اعتبارات عمراني .
 • اداره امور نيروي انساني شركت در زمينه استخدامي و كارگزيني ،‌ رفاهي ،‌  حقوق و دستمزد ،‌ خدمات درماني و ايمني .
 • اداره امور بازرگاني و تامين و تدارك نيازمنديهاي شركت و واحدهاي آب و فاضلاب شهري به اقلام تداركاتي ،‌ همچنين  توزيع صحيح و منظم  اقلام تداركاتي به واحدهاي عملياتي .
 • اداره امورعمومي و خدمات واحدهاي ستادي از جمله حمل و نقل ،  مخابرات ،‌ خدمات عمومي .
 • اداره امور دبيرخانه ،‌ مكاتبات و بايگاني و مدارك شركت .
 • اعمال مسئوليت و نظارت بر نحوه صحيح نگهداري اموال ،‌ دارائيهاي و مستحدثات شركت و واحدهاي تابعه .
 • تهيه و تنظيم دستورالعملهاي لازم در زمينه‌هاي مالي و تداركاتي و ساير نظامهاي اداري با هماهنگي ديگر واحدها و نظارت برحسن اجراي آن .
 • مسئوليت نظارت بر حسن اجرا و رعايت نكات ايمني و بهداشت كار در محيط تحت سرپرستي .
 • انجام ساير وظايف محوله .

اطلاعات

پژمان کیماسی
مدرک تحصیلی: 
کارشناسی
تلفن: 
۰۶۱۳۳۳۸۹۶۰۷
نمابر: 
۰۶۱۳۳۳۸۹۶۰۷
آدرس پستی: 
اهواز، کیانپارس ، خیابان پنجم، نبش خرداد-طبقه دوم- واحد مالی و پشتیبانی -کد پستی ۶۱۶۳۶۵۳۱۱۸
آدرس ایمیل: 
mali[at]aww.co.ir
موضوع پاسخگويي: 
امور مالی ، امور عمومی، امور کارکنان
سمتمحل کاراز تاریختا تاریخ
مدرک تحصیلیمحل اخذ مدرکسال اخذ مدرک
نام دورهسال دورهمدت دورهتوضیحات

اعضای زیر مجموعه

پیغام خطا

 • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
 • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
 • Notice: Trying to access array offset on value of type bool در datex_webfrm_form_alter()‎ (خط ۹۶ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/datex/datex_webfrm/datex_webfrm.module).
 • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

پیغام وضعیت

The webform component trackingcode is not able to be displayed