چشم انداز شرکت

 

شرکت آب و فاضلاب اهواز بر آن است تا با بهره گیری از منابع انسانی کارآمد، فناوری پیشرفته، ساختار اداری و مدیریتی اثربخش و مشارکت موثر بخش های (خصوصی، عمومی و تعاونی) و گسترش آگاهی عمومی به گونه ای عمل  نماید تا آحاد مشترکین در حد استانداردهای ملی به آب شرب کافی و سالم و امکانات جمع آوری، انتقال و تصفیه بهاشتی فاضلاب دسترسی داشته باشند. تامین پایدار نیازهای آب شرب و بهداشتی و همچنین جمع آوری ، انتقال و تصفیه فاضلاب ، استفاده مجدد و یا دفع بهداشتی پساب بوده که خدمات خود را به آحاد شهروندان اهوازی عرضه می کنیم. ما متعهد به سرآمدی هستیم. مقصد شرکت رتبه اول صنعت آب و فاضلاب است. تحقق برخورداری کلیه شهروندان از خدمات بهداشتی دفع فاضلاب دورنمای شرکت تا سال ۱۴۰۱ می باشد.

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).