کولرهای گازی پنجره ای و یخچال های ۱۴ فوت اسقاط

کد: 
۱۱۰/۹۹/۲۷۶۶۴/۱
نوع: 
یک مرحله ای
تاریخ شروع و پایان: 
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ تا ۱۶ بهمن ۱۳۹۹
مهلت دریافت اسناد شرکت: 
۲۰ بهمن ۱۳۹۹
مهلت ارسال پیشنهادات: 
۲ اسفند ۱۳۹۹
وضعیت: 
مرحله تحويل اسناد
نام بخش برگزار کننده : 
معاونت مالی و پشتیبانی

‹‹ آگهی مزایده عمومی شماره  ۱/۲۷۶۶۴/۹۹/۱۱۰  نوبت  اول ››

 

شركت آب و فاضلاب اهواز در نظر دارد ‹‹  کولرهای گازی پنجره ای و یخچال های ۱۴ فوت اسقاط ›› را با شرايط ذيل از طريق مزایده عمومی به فروش برساند. لذا از  کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی دعوت مي شود ، نمایندگان خود را با در دست داشتن مهر شرکت و یا معرفی نامه(که در آن نشانی،تلفن ثابت، تلفن همراه و نمابر قید شده است)، و فيش واريز وجه به مبلغ ۳۰۰،۰۰۰ريال به حساب جاری شماره ۰۱۰۲۹۵۲۷۲۲۰۰۱ بانک صادرات شعبه فلکه اول کیانپارس بنام شرکت آب و فاضلاب اهواز ، جهت خريد اسناد تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ  ۲۰/۱۱/۹۹ به آدرس زیر مراجعه نمایند.

 اهواز-کیانپارس خیابان ۵ غربی-نبش خرداد –طبقه سوم- دفتر قراردادهای شرکت آب و فاضلاب اهواز

ضمناً در صورت نياز مي توانيد با شماره ۳۳۳۸۶۵۰۹- ۰۶۱ تماس حاصل نماييد ، شرايط حاكم به شرح ذيل مي باشد:

۱-فروشنده : شركت آب و فاضلاب اهواز

۲-دستگاه نظارت : معاونت مالی و پشتیبانی –مدیریت امور انبارها

۳-مبلغ تضمين شركت در فرآیند ارجاع کار: به ميزان ۱۳۹،۰۰۰،۰۰۰ریال مي باشد .

۴-تاريخ و محل تحویل پاكات مزایده:  تا ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز شنبه مورخ ۰۲/۱۲/۹۹ به آدرس: اهواز-کیانپارس   خیابان ۵ غربی-نبش خرداد –طبقه همکف- دبیرخانه مرکزی شرکت آب و فاضلاب اهواز مي باشد.

۵ – محل و زمان گشایش پیشنهادها : زمان گشایش پاکات ( الف و ب و ج) در دفتر مدیریت قراردادهای شرکت آبفا اهواز در تاریخ ۰۲/۱۲/۹۹ راس ساعت ۱۱:۰۰ می باشد ، ضمناً حضور شرکت کنندگان یا نماینده آنان در روز بازگشائی پاکات بلامانع می باشد .

۶ – با استناد به جزء ی بند ۳ ماده ۱۹ آئین نامه معاملات شرکت های آب و فاضلاب هر مزایده گری در هر ردیفی از لیست اقلام موضوع مزایده بیشترین قیمت را پیشنهاد دهد به عنوان یکی از برندگان مزایده شناخته می شود.

۷ – هزینه آگهی مزایده به عهده برنده یا برندگان مزایده می باشد که به نسبت با نظر فروشنده بین آن ها تقسیم         می شود.

۸- در مقابل فروش وجه آن نقدا دریافت و هر گونه مالیات ، عوارض و هزینه های انتشار آگهی و نظایر آن طبق قوانین و مقررات به عهده خریدار است .

 

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اهواز

پیغام خطا

  • Notice: Undefined offset: 7 در tb_megamenu_insert_tb_item()‎ (خط ۳۴۳ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Undefined offset: 7 در tb_megamenu_insert_tb_item()‎ (خط ۳۴۳ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).