دفتر امور ایثارگران

همزمان با دهه كرامت، فرزان عباسیان، قائم مقام شركت آب و فاضلاب اهواز با حضور در جمع خانواده شهید ناصر مزرعه از مقام شامخ شهید و خانواده ایشان تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب اهواز، اين ديدار همزمان با ايام مبارك دهه كرامت و مصادف با ولادت با سعادت آقا علی بن موسی الرضا«ع» صورت پذيرفت.

اين گزارش مي افزايد؛ در اين مراسم، جمعي از معاونین و مدیران شركت آبفا اهواز نيز در منزل شهيد مزرعه حاضر شدند تا ضمن اعلام عرض ارادت به خانواده معزز شهیدان با ارواح طيبه شهدا نیز تجديد ميثاق نمایند.

۱۴۰۳/۰۳/۰۶
به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل‌العباس«ع» و روز جانباز، دکتر حاتمی از جانبازان شرکت آبفا اهواز تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، در این نشست، افشین حاتمی پس از تبریک میلاد حضرت ابوالفضل‌العباس«ع» و روز جانباز گفت: جانبازی در راه خدا، مقام والایی است که پروردگار متعال نصیب هر کسی نمی‌کند، ضمن اینکه نفس حضور در میدان جهاد و جان را در طبق اخلاص گذاشتن خود به تنهایی بسیار ارزشمند است.

۱۴۰۲/۱۱/۲۸
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس دکتر افشین حاتمی با خانواده شهدای صنعت آبفا اهواز دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، در گرامیداشت هفته دفاع مقدس، سه‌شنبه، چهارم مهرماه، افشین حاتمی، مدیر آب و فاضلاب اهواز به همراه نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۲ و جمعی از معاونین و مدیران در دیدارهایی جداگانه از مقام شامخ و رفیع خانواده شهدای صنعت آبفا اهواز تکریم و تجلیل نمود.

۱۴۰۲/۰۷/۰۵
جمعی از مدیران و کارکنان آبفا کلان‌شهر اهواز با حضور در گلزار شهدای بهشت‌آباد و مزار سردار شهید علی هاشمی به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، سیدکریم موسوی‌زاده، مدیر امور ایثارگران، مهران آرا، مدیر حراست و امور محرمانه، رضا فاضلی، سرپرست امور انبارها و جمعی دیگر از مدیران و کارکنان آبفا کلان‌شهر اهواز با حضور در گلزار شهدای بهشت‌آباد، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت دهه فجر که در جوار مزار سردار شهید علی هاشمی برگزار می‌شد، شرکت کردند.

۱۴۰۱/۱۱/۱۹
طی حکمی از جانب مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور، نماینده هماهنگی و پیگیری امور ایثارگران صنعت آب و فاضلاب کلان‌شهر اهواز منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی آبفا اهواز، منصور شوندی، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و رئیس ستاد راهیان نور شرکت مهندسی آبفا کشور با صدور حکمی، سیدکریم موسوی‌زاده را به عنوان نماینده هماهنگی و پیگیری امور ایثارگران آبفا اهواز منصوب کرد.

۱۴۰۱/۰۹/۱۵

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا اهواز، سه‌شنبه، ۷/۱۰/۱۴۰۰، نشست تبدیل وضعیت ایثارگران به میزبانی مهندس دشتی‌زاده، مدیر آب و فاضلاب اهواز و با حضور دکتر مرزبان، رئیس حوزه ریاست بازرسی شورای مشاورین وزرا در امور ایثارگران، آقای ذراتی، مشاور استاندار در امور ایثارگران و جمعی از معاونین و مدیران آبفا اهواز و استان پیرامون تسریع در اجرای قانون بند «د» تبصره ۲۰ بودجه ۱۴۰۰ برگزار شد.

۱۴۰۰/۱۰/۰۸

گزارش تصویری دیدار مدیرعامل شرکت آبفا کلانشهر اهواز با مشاورین هیات وزاری ایثارگران کشور و مشاورین ایثارگران شرکت مهندسی آبفا کشور ومشاورین استانداری مورخ ۹۶/۰۳/۰۸

۱۳۹۶/۰۳/۱۳

دیدار صمیمانه مهندس فردوس کریمی مدیر عامل شرکت آبفا با روحانیون و امامان جماعت شرکت مورخ ۹۶/۰۳/۰۹

۱۳۹۶/۰۳/۱۳

مشترک گرامی اطلاعات شخصی شما در این فرم محفوظ می ماند.

فایل‌ها باید کوچکتر از ۲ مگابایت باشند.
انواع فایل‌های مجاز: pdf docx rar zip.

اطلاعات

سید کریم موسوی
مدرک تحصیلی: 
.
تلفن: 
۰۶۱۳۳۳۸۶۵۰۷
نمابر: 
۰۶۱۳۳۳۸۶۵۰۷
آدرس پستی: 
کیانپارس خ ۵ غربی نبش خرداد
آدرس ایمیل: 
isargaran[at]aww.co.ir
سمتمحل کاراز تاریختا تاریخ
مدرک تحصیلیمحل اخذ مدرکسال اخذ مدرک
نام دورهسال دورهمدت دورهتوضیحات

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type bool در datex_webfrm_form_alter()‎ (خط ۹۶ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/datex/datex_webfrm/datex_webfrm.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

پیغام وضعیت

The webform component trackingcode is not able to be displayed