رییس اداره آب و فاضلاب شهر ملاثانی (باوی)

شهر ملاثانی از شمال به شهرستان شوشتر و از جنوب به شهر ویس و شهرستان اهواز و از شرق به شهر هفتگل و از غرب به دهستان عنافجه محدود بوده و با وسعتی بالغ بر ۱۶ هزار هکتار دارای ۲۰ هزار نفر جمعیت بوده و در سال ۱۳۴۷ توسط افراد بومی به منظور تامین آب شرب تاسیسات ابتدايی تاسیس گردید که تنها نسبت به ته‌نشین نمودن آب رودخانه بطور طبیعی اقدام نموده و بوسیله شبکه معمولی یکجا بین خانوارهای آن زمان بصورت ۲ ساعت در شبانه‌روز توزیع می‌گردید که با پیروزی انقلاب و و سعت شهر، آبرسانی به شورا و سپس به دفتر عمران و بعد از آن به شهرداری و در سال ۱۳۷۲ رسماٌ به شرکت آب  و فاضلاب شهری تحویل گردید که اقدامات اساسی و زیربنای کاملی تاسیس گردیده و هم اکنون اين  اداره بصورت مستقل و منظم به شهروندان محترم خدمات مطلوبی را ارائه می‎دهد.

مشترک گرامی اطلاعات شخصی شما در این فرم محفوظ می ماند.

فایل‌ها باید کوچکتر از ۲ مگابایت باشند.
انواع فایل‌های مجاز: pdf docx rar zip.

   
   
   

اطلاعات

سید داوود حسینی
مدرک تحصیلی: 
کارشناسی مدیریت و حقوق
تلفن: 
۰۶۱۳۲۲۳۲۵۳۳
نمابر: 
۰۶۱۳۳۲۲۲۲۲۵
آدرس پستی: 
ملاثانی بلوار معلم خیابان شکوفه
موضوع پاسخگويي: 
خدمات مشترکین آب و فاضلاب
سمتمحل کاراز تاریختا تاریخ
مدرک تحصیلیمحل اخذ مدرکسال اخذ مدرک
نام دورهسال دورهمدت دورهتوضیحات

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type bool در datex_webfrm_form_alter()‎ (خط ۹۶ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/datex/datex_webfrm/datex_webfrm.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

پیغام وضعیت

The webform component trackingcode is not able to be displayed