واحد رسیدگی به شکایات

مسئول      : حسین نجفی
تلفن تماس : ۰۶۱۱۳۳۸۶۵۰۷
پست الکترونیک :  bazresi[at]aww.co.ir

 

شهروند گرامی

بازدید شما از وبگاه شرکت آب و فاضلاب اهواز ارزیابی عملكرد و پاسخگویی به شكایات را ارج نهاده و آماده رسیدگی و پاسخگویی به شکایات و بررسی گزارشهای شما می باشیم. از جمله وظایف این اداره، اطمینان از حسن اجرای امور، نظارت بر اجرای قوانین و مقررات، رسیدگی به مشكلات و رفع کاستی ها و نواقص در اسرع وقت و پاسخگویی به شكایات شهروندان می باشد. بر این باور هستیم كه مشاركت و ارتباط با مشتریان و شهروندان، پویایی هر چه بیشتر شركت و ارتقای كیفی خدمات را به دنبال خواهد داشت.

خواهشمندیم در صورتی كه شكایتی نسبت به عملكرد شركت ، كاركنان و پیمانكاران آن دارید، در سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات درج و ارسال نمایید. در مورد شکایات پس از اتمام مراحل بررسی و رسیدگی، نتیجه به نحو مقتضی به اطلاع شاکی رسانده می شود. شایسته است حتی الامكان شكایات و گزارشهای ارسالی مستند و مدلل باشند.

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).