عناوین اقدامات دفتر EHSS در سال ۹۷

 

 1. بازدید فنی از شرکت های همکار موفق در زمینه HSE
 2. تجهیز دفتر و کارشناسان مسئول HSE به تجهیزات امداد و حفاظت فردی مانند انواع ماسک های تنفسی، کیف کمک های پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی
 3. تجهیز تیم افسران HSE شرکت به تجهیزات و اقلام ضروری امداد و حفاظت فردی در حوادث
 4. پیگیری روند ایمن سازی نقاط دارای ریسک بالا مانند سامانه های کلرزنی ، عملیات بهره برداری فاضلاب و تابلوهای برق با جلب مشارکت واحدهای مرتبط و افسران HSE و تعریف اقدامات اصلاحی (پس از تایید در جلسات ارزیابی ریسک های HSE)
 5. اجرای بازدیدهای فنی از کلیه پروژه ها و فعالیت های اجرایی شرکت، تنظیم چک لیست های بازرسی منطبق بر نظام HSE-MS و ابلاغ نواقص به پیمانکاران و مسئولین مرتبط
 6. شناسایی متواتر مخاطرات EHSS در واحدهای مختلف شرکت از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی – نظرسنجی یا بازدیدها و مصاحبه های حضوری، تعریف و ابلاغ اقدامات اصلاحی و پیگیری اجرای اصلاحات توسط مسئولین مرتبط که در سال ۹۷ با محوریت تضمین رعایت الزامات بهداشت روانی کارکنان اجرا شد.
 7. نظارت بر رعایت الزامات EHSS توسط پیمانکاران شرکت مطابق با دستورعمل و مستنداتی که برای اخذ تعهد از پیمانکاران، پیوست قراردادهای برون سپاری شده است.
 8. مطالعه روش های موثر استقرار فعالیت های اجتماعی (Social Works) در بهینه سازی شرایط روحی و بهداشت روانی کارکنان با استفاده از تجارب سایر شرکت های معتبر
 9. توجه به پیشنهادات و انتقادات کارکنان بصورت موثر با در نظر گرفتن بازخورد مناسب به پرسنل تا موجب افزایش اعتماد و ایجاد انگیزه و از همه مهمتر برقراری حس تعلق خاطر سازمانی گردد.
 10. اصلاح قراردادهای برون سپاری با محوریت رعایت وضعیت شغلی کارکنان پیمانی، حفظ کرامت و شخصیت انسانی ایشان، نهادینه سازی مشارکت کارکنان پیمانی و استفاده از ظرفیت های تخصصی و کارشناسی ایشان در بهینه سازی اجرای فعالیت های اجرایی و...
 11. برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه معرفی الزامات بهداشت روانی و مددکاری اجتماعی تحت عنوان(Social Workers) در راستای نهادینه سازی و رعایت ضوابط و مقررات مرتبط
 12. با توجه به اهداف جدید و رویکردهای اخیر وزارت نیرو در تفویض وظایف نظارتی امور اجتماعی کارکنان بر عهده دفاتر HSE و نتایج اقدامات انجام شده در سال ۹۶، نهادینه سازی الزامات روانشناسی صنعتی و خانواده در کلیه حوزه های مدیریتی شرکت پیگیری و اجرا می شود.
 • انجام آزمون ها و مشاوره های روانشناسی صنعتی و خانواده
 • تهیه تست های روانشناسی در دومبحث شناسایی مخاطرات و نظارت بر فرآیند شناسایی و رفع مخاطرات
 • برگزاری دوره های آموزشی آشنایی با اصول روانشناسی صنعتی و خانواده

 

      ۱۳.انجام معاینات سالانه پرسنل (طب صنعتي)

 • با عنایت به توانمندی و حمایت های قانونی مراکز طب کار، ادامه معاینات پرسنلی تحت نظارت مراکز تخصصی انجام خواهد شد.
 • انجام معاینات روانشناسی صنعتی و خانواده همراه با معاینات پرسنلی

      ۱۴.تجهیز اعضای دستگاه نظارت شرکت اعم از کارکنان رسمی و تامین نیروی انسانی به تجهیزات و اقلام ضروری امداد و حفاظت فردی در حوادث

      ۱۵. آموزش حضوری نحوه استفاده از فرم های نظام HSE-MS به مسئولین دستگاه نظارت و پیمانکاران که در سال ۹۸ نیز ادامه خواهد داشت.

      ۱۶. تنظیم و چاپ کتابچه های مستندات و فرم های نظام HSE-MS 

پیغام خطا

 • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
 • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
 • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).