بیانیه سطح توافق خدمت تارنما

توافق نامه سطح خدمات تارنمای شرکت آب و فاضلاب اهواز بشرح زیر است:

 ۱- تارنمای شرکت آب و فاضلاب اهواز با هدف اطلاع رسانی و ارائه خدمات دوسویه به کلیه متقاضیان خرید انشعاب، مشترکین، درخواست کنندگان خدمات پس از فروش، پیمانکاران، کارکنان و سایر ذینفعان در محدوده جغرافیائی تحت پوشش این شرکت (اهواز، ویس و ملاثانی، حمیدیه، شیبان و کارون) وظیفه اطلاع رسانی به مردم و مجهز به سیستم ثبت و پیگیری شکایات و پیشنهادات ونظرسنجی، پوشش کامل مکانیزه شرکتهای تابعه، سیستم مناقصات و مزیدات جهت استفاده پیمانکاران، سایت خبری و بخشهای ارتباط با مدیران ارشد و میانی و پاسخگویی به سوالات است.

 ۲-  تارنما در ۷ روز هفته و تمامی طول شبانه روز فعال است.

۳- حداکثر زمان پاسخگویی به سوالات ۳ روز کاری می باشد.

۴- حداکثر زمان بازگشت به حالت عادی پس از خرابی احتمالی یک روز کاری است.

۵- زمان های امکان اتصال به تارنما ۹۹ درصد است.

۶- در صورت بروز قطعی های برنامه ریزی شده (نظیر ارتقای زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری) به بازدید کنندگان گرامی اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

این بیانیه برای ۲۴ خدمت تهیه شده و در میز خدمت ارایه شده است.

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).