ویس و شیبان

شهر ویس با قدمتی دیرینه، از توابع شهرستان اهواز که از شمال به شهرملاثانی واز جنوب به شهرستان اهواز مغرب به رودخانه کارون محدود بوده و همانند شهرهای دیگر استان ابتدا تاسیسات آبرسانی آن توسط افراد بومی تاسیس شده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و توجه دولتمردان به شهرهای محروم و اداره شدن تاسیسات آبرسانی ابتدای توسط شوراء و دفتر عمران و جهادسازندگی در سال ۱۳۷۸ رسماٌ تحویل شرکت آب و فاضلاب اهواز گردید که هم اکنون با تلاش فراوان و اصلاح شبکه بازسازی تاسیسات خدماتی قابل توجهی به شهروندان محترم ویس ارائه می‌گردد.

شهر شیبان  با قدمتی نه چندان دور از توابع شهرستان اهواز که از شمال به شهرمولیحه واز جنوب به شهرستان راز مغرب به رودخانه کارون محدود بودن و با جمعیتی بالغ بر ۲۳ هزار نفر تاسیسات آبرسانی آن توسط پرسنل زحمت کش جهادسازندگی تاسیس و مورد بهره‌برداری قرار گرفت  که در سال ۱۳۸۱ رسماً تحویل شرکت آب و فاضلاب اهواز گردیده و عملاً کلیه تاسیسات آن نوسازی و شبکه‌های انتقال و توزیع آن اصلاح گردید و کیفیت آب شرب تولیدی از حالت نامطلوب به مطلوب تغییر یافته و در حال حاضر شهروندان محترم شیبان و روستاهای تابعه از آب سالم برخوردارند.

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).