سرپرست ویس و شیبان (باوی)

شهر ویس با قدمتی دیرینه، از توابع شهرستان اهواز که از شمال به شهرملاثانی واز جنوب به شهرستان اهواز مغرب به رودخانه کارون محدود بوده و همانند شهرهای دیگر استان ابتدا تاسیسات آبرسانی آن توسط افراد بومی تاسیس شده و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و توجه دولتمردان به شهرهای محروم و اداره شدن تاسیسات آبرسانی ابتدای توسط شوراء و دفتر عمران و جهادسازندگی در سال ۱۳۷۸ رسماٌ تحویل شرکت آب و فاضلاب اهواز گردید که هم اکنون با تلاش فراوان و اصلاح شبکه بازسازی تاسیسات خدماتی قابل توجهی به شهروندان محترم ویس ارائه می‌گردد.

شهر شیبان  با قدمتی نه چندان دور از توابع شهرستان اهواز که از شمال به شهرمولیحه واز جنوب به شهرستان راز مغرب به رودخانه کارون محدود بودن و با جمعیتی بالغ بر ۲۳ هزار نفر تاسیسات آبرسانی آن توسط پرسنل زحمت کش جهادسازندگی تاسیس و مورد بهره‌برداری قرار گرفت  که در سال ۱۳۸۱ رسماً تحویل شرکت آب و فاضلاب اهواز گردیده و عملاً کلیه تاسیسات آن نوسازی و شبکه‌های انتقال و توزیع آن اصلاح گردید و کیفیت آب شرب تولیدی از حالت نامطلوب به مطلوب تغییر یافته و در حال حاضر شهروندان محترم شیبان و روستاهای تابعه از آب سالم برخوردارند.

مشترک گرامی اطلاعات شخصی شما در این فرم محفوظ می ماند.

فایل‌ها باید کوچکتر از ۲ مگابایت باشند.
انواع فایل‌های مجاز: pdf docx rar zip.

اطلاعات

سید داوود حسینی
مدرک تحصیلی: 
مدیریت دولتی
تلفن: 
۰۶۱۳۳۲۷۵۶۰۰
نمابر: 
۰۶۱۳۳۳۳۲۱۰۴
آدرس پستی: 
شیبان،جاده اهواز ملاثانی-شهر شیبان- کیلومتر۵-خ یک-فرعی ۴(تیر) ویس- بین ویس و مویلحه کیلومتر ۱۷
آدرس ایمیل: 
M_sheyban[at]aww.co.ir
موضوع پاسخگويي: 
خدمات مشترکین آب و فاضلاب
سمتمحل کاراز تاریختا تاریخ
مدرک تحصیلیمحل اخذ مدرکسال اخذ مدرک
نام دورهسال دورهمدت دورهتوضیحات

پیغام خطا

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۴۹ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null در tb_megamenu_sync_config()‎ (خط ۳۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type bool در datex_webfrm_form_alter()‎ (خط ۹۶ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/datex/datex_webfrm/datex_webfrm.module).
  • Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser()‎ (خط ۷۰ از ‎/home/awwcoir/domains/aww.co.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

پیغام وضعیت

The webform component trackingcode is not able to be displayed